Gry ze zwierzętami

Któż nie kocha zwierząt?

Zwierzęta od zawsze towarzyszyły ludziom. Niektórzy twierdzą nawet, że pochodzimy od zwierząt. Są naszymi przyjaciółmi, pomocnikami, a czasem mają ochotę nas pożreć. Zwierzęta występują też w naszej kulturze od czasów paleolitu, kiedy to były tematem malowideł w jaskiniach. Od kultury tylko krok do rozrywki, a co może być bardziej rozrywkowego niż gry? Tak się składa, że dziś możesz grać za darmo w gry ze zwierzętami, których całe mnóstwo znajdziesz na naszej stronie.

Zwierzęta dostarczają nam wielu produktów, bez których nasze życie byłoby dużo trudniejsze. Zawdzięczamy in ma przykład mleko, masło, ser itd. Wszystko to produkuje się na farmach, a prowadzenie farm jest tematem wielu gier. Na przykład w Wiejskim Życiu Twoim zadaniem jest zbieranie plonów, karmienie i rozmnażanie krów, dojenie ich, wyrabianie sera i zarządzanie całym gospodarstwem. Podobną grą, z tym że bardziej nastawioną na uprawę warzyw, jest Farmer.

Transformyszy to z kolei gra online, w której bierze udział wielu graczy wcielających się w urocze małe myszki, które muszą współpracować i umiejętnie wykorzystywać prawa fizyki, aby przynieść ser do norki.

Były myszy, czas więc na koty. W grze Cute Cat Hospital masz szansę sprawdzić się jako lekarz weterynarii, pomagając słodkim kociakom w powrocie do zdrowia. Przy okazji możesz udekorować swój gabinet, bo praca musi sprawiać przyjemność, a ładny gabinet to podstawa. Jeśli lubisz pomagać zwierzętom, sprawdź także Animal Shelter — grę, w której będziesz znajdować nowe domy dla uroczych stworzeń pozostających pod Twoją opieką.

Jeśli chcesz trochę pogłówkować, wypróbuj Animal Quiz. Czy potrafisz przeliterować nazwy różnych zwierząt? W tym zabawnym quizie przetestujesz swój zasób słów. Na każdym z poziomów sprawdzisz swoją wiedzę i poprawisz umiejętności językowe. Zapewne przeliterujesz słowo „ant”, ale co ze zwierzętami, które mają dłuższe nazwy?

Jeśli lubisz gry, w których występują zwierzęta, koniecznie zajrzyj na stronę Gry.pl już dziś. Znajdziesz u nas ponad 500 darmowych tytułów online z tej kategorii. Zapraszamy do grona miłośników zwierząt. Gwarantujemy świetną zabawę i mnóstwo frajdy.